HAKKINDA

BİZ KİMİZ ?

1997 yılının başlarında artık Türkiye’de teknolojinin, yükleme ve, nakliyat anlayışının ambalaj ve paket yönündeki eğilimini göz önünde bulundurarak imalat sektörüne dev bir adım attık.

Tesislerimize tamamen palet imalatına uygun şekle getirmenin ayrıca hedef belirlememizi ve tüm ekip çalışmalarımızı müşterilerimizin teşvik ve talepleri doğrultusunda gerçekleştirdikten sonra fabrikalaşmanın ve teknolojinin gelişime ayak uydurmanın da zamanının geldiğini düşünerek 2009 yılında Ağaç İşleri Sanayi Sitesinde kapasite artırma amacıyla kapalı ve açık sahamız bulunan fabrikamızı en son teknoloji ile değerli Türk Sanayicimizin hizmetine sunduk.

Fabrikamızda istenilen ölçüde ve adette palet , sandık , yükleme tablaları imalatı gerçekleştirmekte olup Konya şehrinin simgesi olan kaliteyi ve hoşgörüyü tüm dünyaya göstermeye çalışıyoruz.

Firmamızın palet üretimini en iyi derecede ve yüksek tutmak için tamamen son sistem makine parkurumuzla özenli ve itinalı bir şekilde Avrupa standartlarını ve kalitesini kendimize ilke edinip çalışmakta olduğumuz firmaların Avrupa ve Dünyanın diğer ülkelerinde prestijlerini de göz önünde bulundurarak kalite ilkemizden kesinlikle taviz vermeden bugünkü şeklini almıştır.
Son olarak üretim yaptığımız DB-HT damgalı ürünlerimizle; ürünleriniz artık Avrupa Birliği ülkelerinde rahatlıkla dolaşıyor.Siz isteyin biz yapalım ilkemiz ilk açıldığımız günden bugüne devam ediyor.

Sertifikalar